Edmonton Oilers - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 06. 04. 2010 v 03:30 SEČ
  EDM MIN  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2010 03:30Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
03. 04. 2010 18:00Phoenix CoyotesPHX-EDMEdmonton Oilers3:2sPreviewReviewVideo
03. 04. 2010 02:30Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers5:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2010 00:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2010 03:30Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild4:3pPreviewReviewVideo
03. 04. 2010 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
01. 04. 2010 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks0:4PreviewReviewVideo
30. 03. 2010 03:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 03. 2010 01:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild2:1sPreviewReviewVideo
05. 02. 2010 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2009 01:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2009 02:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2009 20:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 18:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 21:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:2sPreviewReviewVideo
31. 01. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild793742774213:2379-74-638-4125-15-312-27-43-73L
EDM Edmonton Oilers782454848199:2697-87-637-4116-23-48-31-43-75L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild402515350128:1156-33-318-225-52L
EDM Edmonton Oilers391623432110:1274-44-218-217-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild39122742485:1223-41-320-193-72L
EDM Edmonton Oilers3983141689:1423-43-419-200-1010L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]