Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 06. 03. 2010 v 01:30 SEČ
  BUF PHI  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2010 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
04. 03. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals1:3PreviewReviewVideo
03. 03. 2010 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2010 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
04. 03. 2010 01:30Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers7:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers2:7PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers2:6PreviewReviewVideo
13. 02. 2010 00:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2009 19:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
15. 11. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:6PreviewReviewVideo
11. 03. 2009 00:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers0:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres2:5PreviewReviewVideo
26. 02. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers3:4sPreviewReviewVideo
23. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres5:6sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers623329366190:1695-33-231-3118-13-215-16-17-31L
BUF Buffalo Sabres623329966169:1587-93-635-2719-14-614-15-32-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres33191463892:774-62-419-145-51L
PHI Philadelphia Flyers31181323699:813-22-216-158-23W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers31151613091:882-11-015-165-51L
BUF Buffalo Sabres29141532877:813-31-216-131-98L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]