Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 04. 04. 2009 v 01:00 SEČ
  PHI TOR  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs8:5PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2009 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers3:4sPreviewReviewVideo
27. 03. 2009 00:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs8:5PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2009 00:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins5:7PreviewReviewVideo
28. 03. 2009 00:30Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
25. 03. 2009 00:00Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
13. 03. 2008 00:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
12. 03. 2008 00:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:3pPreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers7641351082244:22010-104-533-4322-16-419-19-65-52L
TOR Toronto Maple Leafs7732451364233:27310-136-733-4415-23-917-22-46-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers382216444138:1155-41-111-275-52L
TOR Toronto Maple Leafs381523930111:1315-93-519-195-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers381919638106:1055-63-422-166-41L
TOR Toronto Maple Leafs391722434122:1425-43-214-256-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ211072110
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]