Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 10. 03. 2009 v 00:30 SEČ
  OTT TOR  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2009 00:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames3:6PreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2009 00:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-EDMEdmonton Oilers1:4PreviewReviewVideo
06. 03. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs1:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
04. 01. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
28. 11. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs2:1sPreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:8PreviewReviewVideo
23. 03. 2008 00:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs4:5PreviewReviewVideo
26. 02. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs0:5PreviewReviewVideo
03. 02. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo
07. 11. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs6626401352196:2357-134-727-3911-21-915-19-45-51L
OTT Ottawa Senators6425391050165:1874-102-535-2915-18-610-21-44-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators33151863093:914-62-317-164-62W
TOR Toronto Maple Leafs32112192288:1083-92-515-173-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs341519430108:1274-42-212-226-44W
OTT Ottawa Senators31102142072:960-40-218-136-42L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2851625
NJDNJD - COLCOL3526427
NYINYI - ANAANA131562010
WSHWSH - LAKLAK3013722
CBJCBJ - TORTOR111310723
STLSTL - WPGWPG151361218
DALDAL - BOSBOS20951218
EDMEDM - MINMIN12148427
SEASEA - DETDET3121822
VANVAN - CARCAR2230625
VGKVGK - TBLTBL22102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]