Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 04. 12. 2008 v 02:30 SEČ
  CHI ANA  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 12. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
29. 11. 2008 22:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2008 22:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks1:0PreviewReviewVideo
26. 11. 2008 18:30San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
23. 11. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CHIChicago Blackhawks4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 12. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
01. 12. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-ANAAnaheim Ducks1:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2008 22:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks1:0PreviewReviewVideo
24. 11. 2008 18:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 11. 2008 22:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks1:0PreviewReviewVideo
06. 03. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
25. 02. 2008 02:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2008 18:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks1:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2007 17:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks3:4sPreviewReviewVideo
29. 10. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks0:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks26141232875:724-32-116-107-8-27-4-15-51L
CHI Chicago Blackhawks22101262075:653-62-48-146-5-44-7-24-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks157821445:441-20-18-75-52W
CHI Chicago Blackhawks116541244:290-40-34-76-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks117411430:283-12-08-37-31L
CHI Chicago Blackhawks11472831:363-22-14-74-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]