Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 23. 11. 2008 v 23:00 SEČ
  TBL NJD  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2008 23:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:7PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:4sPreviewReviewVideo
16. 11. 2008 21:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
14. 11. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2008 23:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:7PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-FLAFlorida Panthers3:1PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals6:5sPreviewReviewVideo
15. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning4:3sPreviewReviewVideo
08. 03. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning2:1pPreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
01. 11. 2007 00:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning6:1PreviewReviewVideo
05. 10. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
22. 04. 2007 19:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning3:0PreviewReviewVideo
19. 04. 2007 01:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:4pPreviewReviewVideo
17. 04. 2007 01:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
15. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils1910922054:514-23-111-87-5-13-4-15-53W
TBL Tampa Bay Lightning1961361243:542-61-411-83-7-43-6-23-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils127511442:342-12-15-75-53W
TBL Tampa Bay Lightning10374623:272-41-26-43-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning9362620:270-20-25-43-63L
NJD New Jersey Devils7341612:172-11-06-13-43L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]