Dallas Stars - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 20. 03. 2008 v 01:30 SEČ
  DAL ANA  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2008 01:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 00:00Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2008 00:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2008 01:00Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo
08. 03. 2008 21:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2008 01:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2008 17:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2008 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
11. 03. 2008 17:30Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
10. 03. 2008 01:00Anaheim DucksANA-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2008 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
20. 01. 2008 21:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2008 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
22. 11. 2007 02:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2007 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars0:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2007 02:00Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
07. 04. 2007 02:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo
23. 03. 2007 17:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
24. 02. 2007 02:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
10. 02. 2007 21:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars744232584218:1858-55-242-3222-15-220-17-35-52L
ANA Anaheim Ducks744133882187:1769-85-749-2525-12-416-21-47-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks372512450106:807-44-325-129-19W
DAL Dallas Stars372215244115:843-22-122-156-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars372017340103:1015-33-120-177-32L
ANA Anaheim Ducks37162143281:962-41-424-135-53L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD1549816
CBJCBJ - FLAFLA9118916
MTLMTL - BUFBUF1863717
CARCAR - WSHWSH1963915
PHIPHI - SEASEA51111321
NYRNYR - TBLTBL86131114
OTTOTT - STLSTL2513619
NYINYI - VANVAN2513620
CHICHI - PITPIT5319122
WPGWPG - MINMIN313131112
DALDAL - COLCOL69121014
NSHNSH - VGKVGK55161311
UTAUTA - TORTOR1685618
ANAANA - CGYCGY2613916
LAKLAK - EDMEDM7714817
SJSSJS - BOSBOS1288717

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]