St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 09. 01. 2008 v 02:30 SEČ
  STL CBJ  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets6:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes1:0PreviewReviewVideo
03. 01. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:3pPreviewReviewVideo
01. 01. 2008 01:00Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues0:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2007 03:00Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets6:1PreviewReviewVideo
05. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets3:4PreviewReviewVideo
02. 01. 2008 18:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2008 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2007 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues3:0PreviewReviewVideo
26. 10. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues3:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets1:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2007 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
15. 02. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues3:4sPreviewReviewVideo
10. 12. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets1:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues39201954097:991-51-228-1112-10-38-9-24-61W
CBJ Columbus Blue Jackets421923638105:1022-61-529-1313-10-46-13-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets23131042660:491-41-317-66-43W
STL St. Louis Blues22121032453:480-30-117-53-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues178921644:511-21-111-65-51W
CBJ Columbus Blue Jackets1961321245:531-20-212-73-71L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1573220
OTTOTT - NYINYI20321210
TBLTBL - SEASEA2140913
FLAFLA - VANVAN2410220
NJDNJD - NYRNYR84131111
DETDET - PHIPHI1483715
CHICHI - WPGWPG5614418
NSHNSH - SJSSJS6127516
MINMIN - STLSTL1456138
EDMEDM - UTAUTA1942219
VGKVGK - CGYCGY2500220

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]