Phoenix Coyotes - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 06. 01. 2008 v 03:00 SEČ
  PHX ANA  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
04. 01. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2008 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes2:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2008 02:00Phoenix CoyotesPHX-COLColorado Avalanche4:3sPreviewReviewVideo
30. 12. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
04. 01. 2008 18:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
02. 01. 2008 18:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2007 02:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2007 18:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2007 22:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes3:4sPreviewReviewVideo
07. 11. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes5:6pPreviewReviewVideo
03. 11. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
25. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes0:1PreviewReviewVideo
22. 03. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
07. 03. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks4:5pPreviewReviewVideo
31. 01. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:0PreviewReviewVideo
20. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks432122542105:1146-54-428-1512-10-49-12-16-42W
PHX Phoenix Coyotes392019140103:1054-13-122-177-11-113-8-07-33W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks22121042452:534-43-317-55-53W
PHX Phoenix Coyotes1871111446:531-11-18-105-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes2113802657:523-02-014-76-45W
ANA Anaheim Ducks2191211853:612-11-111-106-42L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]