Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 07. 11. 2007 v 18:00 SEČ
  ANA PHX  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes5:6pPreviewReviewVideo
05. 11. 2007 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars0:5PreviewReviewVideo
03. 11. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
01. 11. 2007 17:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets2:1sPreviewReviewVideo
29. 10. 2007 01:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes5:6pPreviewReviewVideo
03. 11. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
03. 11. 2007 01:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes0:5PreviewReviewVideo
31. 10. 2007 01:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo
27. 10. 2007 18:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
25. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes0:1PreviewReviewVideo
22. 03. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
07. 03. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks4:5pPreviewReviewVideo
31. 01. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:0PreviewReviewVideo
20. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:4PreviewReviewVideo
03. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:2PreviewReviewVideo
07. 10. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks1661021234:431-21-212-45-4-11-6-14-61L
PHX Phoenix Coyotes125701029:340-00-07-51-6-04-1-04-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks95411019:181-11-18-15-41L
PHX Phoenix Coyotes7160215:270-00-03-41-66L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes5410814:70-00-04-14-14W
ANA Anaheim Ducks7161215:250-10-14-31-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1395167
CARCAR - BOSBOS12123519
CHICHI - LAKLAK11881112
STLSTL - MTLMTL12510914
NSHNSH - NYINYI18441112
DALDAL - NJDNJD19341113
WPGWPG - FLAFLA6417914
UTAUTA - MINMIN8109618
VGKVGK - OTTOTT2520419
ANAANA - VANVAN2151717
SJSSJS - BUFBUF12132123

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]