Los Angeles Kings - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 02. 11. 2025 v 01:00 SEČ
  LAK NJD  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2025 01:00Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
31. 10. 2025 03:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
29. 10. 2025 04:00San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2025 00:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2025 03:00Nashville PredatorsNSH-LAKLos Angeles Kings5:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2025 01:00Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
31. 10. 2025 03:00San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2025 02:00Colorado AvalancheCOL-NJDNew Jersey Devils8:4PreviewReviewVideo
26. 10. 2025 18:00New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche4:3pPreviewReviewVideo
25. 10. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 01. 2025 00:00Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils3:0PreviewReviewVideo
13. 12. 2024 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2024 21:30Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils5:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2024 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
24. 02. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
15. 01. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
24. 01. 2022 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
06. 11. 2021 03:30Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils3:2pPreviewReviewVideo
29. 02. 2020 22:00Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils2:1pPreviewReviewVideo
09. 02. 2020 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils118301641:351-00-04-75-0-03-3-08-22L
LAK Los Angeles Kings125341436:403-41-35-70-2-25-1-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils55001019:91-00-03-25-05W
LAK Los Angeles Kings402229:160-20-11-30-44L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings85121227:243-21-24-45-32W
NJD New Jersey Devils6330622:260-00-01-53-32L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25966Los Angeles Kings LAK-NJD New Jersey Devils1013141420

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
alexander1986banffbatmanvcfgolojabkinjonathan_cheechookerry
mtlpackova.ivetthajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88dilitfrancoaganco1ica62jarynjuventus1
maly.petkom.beranekpargy8pispetsilvia7spalini

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
abonentckkvvlkdakandarth0baneflyers66funesgasst
higuainignac75machymatys1979petepetterson76vendo84

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986batmanvcfctibor88dakanfrancoafunesganco1
ica62jabkinjonathan_cheechoojuventus1m.beranekmtlsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbanffdarth0banedilitflyers66gassthiguain
kerrykopy5000machymaly.petkomatys1979packova.ivetpargy8
petepetterson76pispetspalinithajskemenuvendo84

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]