Seattle Kraken - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 10. 04. 2024 v 04:00 SEČ
  SEA ARI  

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-ARIArizona Coyotes5:0PreviewReviewVideo
06. 04. 2024 04:00Anaheim DucksANA-SEASeattle Kraken1:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2024 03:30Los Angeles KingsLAK-SEASeattle Kraken5:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2024 04:30San Jose SharksSJS-SEASeattle Kraken2:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2024 03:00Seattle KrakenSEA-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-ARIArizona Coyotes5:0PreviewReviewVideo
08. 04. 2024 00:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
06. 04. 2024 04:00Arizona CoyotesARI-VGKVegas Golden Knights7:4PreviewReviewVideo
04. 04. 2024 04:00Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2024 23:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers5:8PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2024 03:00Arizona CoyotesARI-SEASeattle Kraken2:1pPreviewReviewVideo
08. 11. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-SEASeattle Kraken4:3sPreviewReviewVideo
11. 04. 2023 04:00Arizona CoyotesARI-SEASeattle Kraken1:4PreviewReviewVideo
07. 04. 2023 04:30Seattle KrakenSEA-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-ARIArizona Coyotes8:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-SEASeattle Kraken2:4PreviewReviewVideo
10. 02. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2021 02:00Arizona CoyotesARI-SEASeattle Kraken5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SEA Seattle Kraken7632311377202:2196-133-437-3916-17-616-14-74-61W
ARI Arizona Coyotes773339571239:2566-52-028-4921-19-012-20-56-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes402119042131:1305-01-016-246-41W
SEA Seattle Kraken391617638107:1143-62-118-212-81L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken37161473995:1053-71-319-186-41W
ARI Arizona Coyotes371220529108:1261-51-012-254-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24227Seattle Kraken SEA-ARI Arizona Coyotes2961428

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken (+1.5)
abonentalexander1986ctibor88dilitdindaemmettexxe
francoaganco1gasstglumhojanica62ignac
ignac75juventus1kerrykorimafijamaly.petkomatys1979
m.beranekmoognightshiftpackova.ivetpetrssonpetrzelpispet
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golojabkinjarynkopy5000mtlthajskemenu

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
pete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ctibor88m.beranekmtlthajskemenu

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986dilitdindaemmettexxefrancoa
ganco1gasstglumhojanica62ignacjabkin
juventus1kerrykorimafijamaly.petkomatys1979moog
nightshiftpackova.ivetpetepetrssonpetrzelpispetsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD2:1(1:1, 1:0, -:-)26:00
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]