San Jose Sharks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 27. 03. 2024 v 03:30 SEČ
  SJS DAL  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:6PreviewReviewVideo
24. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks4:5pPreviewReviewVideo
22. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2024 01:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks8:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2024 23:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:6PreviewReviewVideo
25. 03. 2024 01:00Arizona CoyotesARI-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
23. 03. 2024 01:00Dallas StarsDAL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2024 01:00Dallas StarsDAL-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2024 01:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2024 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars6:7pPreviewReviewVideo
03. 03. 2024 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks3:2sPreviewReviewVideo
19. 01. 2023 04:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2023 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2022 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks4:5PreviewReviewVideo
17. 04. 2022 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
03. 04. 2022 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars4:5PreviewReviewVideo
12. 12. 2021 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2020 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
14. 12. 2018 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars724419997264:21611-93-226-4622-10-422-9-58-24W
SJS San Jose Sharks701646840155:2854-81-533-3710-20-46-26-41-97L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars362210448142:1179-42-08-286-43W
SJS San Jose Sharks34102042478:1361-40-217-171-92L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars36229549122:992-51-218-186-44W
SJS San Jose Sharks3662641677:1493-41-316-201-97L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24124San Jose Sharks SJS-DAL Dallas Stars1037233

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
ignac

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkctibor88dilitdindaexxe
francoafunesganco1gasstglumgolohojan
charlica62jabkinjarynjindrich73juventus1kerry
kopy5000korilacroixmafijamaly.petkomatys1979m.beranek
moogmtlpackova.ivetpetrssonpetrzelpispetsilvia7
struntzthajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986ica62

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88dilitdindaexxefrancoafunes
ganco1gasstglumhojancharlignacjabkin
jindrich73juventus1kerrykopy5000korilacroixmafija
maly.petkomatys1979m.beranekmoogmtlpackova.ivetpetrsson
petrzelpispetsilvia7struntzthajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]