Ottawa Senators - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 31. 03. 2023 v 01:00 SEČ
  OTT PHI  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 03. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo
28. 03. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2023 00:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
24. 03. 2023 00:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2023 00:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 03. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo
29. 03. 2023 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2023 18:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings3:0PreviewReviewVideo
23. 03. 2023 23:30Philadelphia FlyersPHI-MINMinnesota Wild5:4sPreviewReviewVideo
22. 03. 2023 00:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2022 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2022 00:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
30. 04. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
19. 03. 2022 00:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers3:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2021 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
22. 12. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers4:5sPreviewReviewVideo
07. 12. 2019 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators4:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2019 00:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators743633577236:2407-52-127-4721-13-315-20-23-71W
PHI Philadelphia Flyers7329321270198:2383-122-132-4117-16-512-16-75-54W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators372113345137:1113-31-112-257-32W
PHI Philadelphia Flyers381716539113:1222-52-016-226-44W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators37152023299:1294-21-015-224-62L
PHI Philadelphia Flyers35121673185:1161-70-116-192-85L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22770Ottawa Senators OTT-PHI Philadelphia Flyers2746924

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkctibor88dindaemmett
ganco1gasstgolohiguainhojancharlica62
juventus1kerrykopy5000m.beranekondonpetrssonpetrzel
petterson76silvia7slamakthajskemenutwisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
francoaignac75jarynlacroix

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
exxeflyers66funeskrab88matys1979mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986dindaemmettfrancoafuneshojanica62
kopy5000mtl

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77ckkvvlkctibor88exxeflyers66ganco1
gassthiguaincharljuventus1kerrykrab88matys1979
m.beranekondonpetrssonpetrzelpetterson76silvia7slamak
thajskemenutwisterzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]