New York Islanders - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 30. 12. 2022 v 01:30 SEČ
  NYI CBJ  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2022 01:30New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2022 01:30New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2022 01:30New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2022 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders5:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-NYINew York Islanders1:0sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2022 01:30New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
17. 12. 2022 19:00Boston BruinsBOS-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 11. 2022 02:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders2:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2022 01:30New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets4:3pPreviewReviewVideo
01. 04. 2022 01:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders3:4PreviewReviewVideo
11. 03. 2022 01:30New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets6:0PreviewReviewVideo
22. 10. 2021 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo
24. 12. 2019 01:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo
01. 12. 2019 01:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:0PreviewReviewVideo
20. 10. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
27. 03. 2019 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders362014242117:993-20-215-2111-6-09-8-24-62W
CBJ Columbus Blue Jackets33102122289:1353-20-111-228-11-12-10-12-86L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders1711602256:402-00-08-96-42W
CBJ Columbus Blue Jackets2081111761:813-10-16-143-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders199822061:591-20-27-124-62L
CBJ Columbus Blue Jackets132101528:540-10-05-81-96L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22144New York Islanders NYI-CBJ Columbus Blue Jackets2852623

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkctibor88dindaemmettexxe
francoafunesganco1gasstglumgolohiguain
hojanica62joe33juventus1kerrymatys1979m.beranek
mibdevilsondonpetepetrssonpetterson76silvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charlignac75jindrich73krab88mtl

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
flyers66honzas114

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986jindrich73krab88matys1979mtltwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88dindaemmettflyers66francoafunes
ganco1gasstglumhiguainhojanhonzas114charl
ica62juventus1kerrym.beranekondonpetepetrsson
petterson76silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2851625
NJDNJD - COLCOL3526427
NYINYI - ANAANA131562010
WSHWSH - LAKLAK3013722
CBJCBJ - TORTOR111310723
STLSTL - WPGWPG151361218
DALDAL - BOSBOS20951218
EDMEDM - MINMIN12148427
SEASEA - DETDET3121822
VANVAN - CARCAR2230625
VGKVGK - TBLTBL22102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]