Boston Bruins - St. Louis Blues (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 08. 11. 2022 v 01:00 SEČ
TD Garden
(diváků: 17850)
3 BOS

STL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BOS102
STL010
Po třetinách1:01:13:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BOS14815
STL61011
Po třetinách14:622:1637:27

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BOS82/22156.6%11612
STL60/33343.4%11619

Přehled gólů

1. třetina
13:34BOS1:0videoStř. zápěstímPPG: Jake DeBrusk (5)A: David Pastrnak cze (12)A: Brad Marchand (2)
2. třetina
11:37STL1:1videoStř. příklepemG: Brayden Schenn (3)A: Jordan Kyrou (1)A: Torey Krug (4)
3. třetina
12:45BOS2:1videoStř. příklepemPPG: Patrice Bergeron (5)A: Brad Marchand (3)A: David Krejci cze (7)
16:28BOS3:1videoStř. zápěstímG: Trent Frederic (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:30BOS2 minMike ReillyNedovolené bránění (Brayden Schenn)
05:36BOS2 minMatt GrzelcykPodražení (Ivan Barbashev)
10:49BOS2 minTomas Nosek czeHákování (Brayden Schenn)
13:17STL2 minNiko MikkolaNedovolené bránění (David Krejci cze)
14:58STL2 minTorey KrugHrubost (Charlie Coyle)
14:58BOS2 minCharlie CoyleHrubost (Torey Krug)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
11:32STL2 minRyan O'ReillyPodražení (David Pastrnak cze)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BOS35Linus Ullmark (výhra)23 - 240 - 03 - 326 - 2796.30%060:00
BOS30Keith Kinkaid
STL50Jordan Binnington (prohra)27 - 281 - 16 - 834 - 3791.89%056:31
STL1Thomas Greiss

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BOS Boston BruinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
63Brad MarchandLevé křídlo0220030050-18:40
11Trent FredericCentr101+1042000-08:37
37Patrice BergeronCentr101007010052%16:28
74Jake DeBruskLevé křídlo1010031100-15:22
46David Krejci czeCentr011-100001140%16:02
88David Pastrnak czePravé křídlo011-1050011-19:03
6Mike ReillyObránce000-1214110-13:59
12Craig SmithCentr000+1010000-06:27
13Charlie CoyleCentr000021131171%18:29
17Nick FolignoLevé křídlo0000033100-15:31
18Pavel Zacha czeCentr0000010000-13:17
25Brandon CarloObránce000+1012100-21:04
27Hampus LindholmObránce0000031001-25:36
48Matt GrzelcykObránce000+1212001-20:15
67Jakub Zboril czeObránce000-1002000-10:49
71Taylor HallLevé křídlo000-1011211-15:45
75Connor CliftonObránce0000022200-25:34
92Tomas Nosek czeLevé křídlo000+1200010100%10:51

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Brayden SchennCentr101001411080%18:20
25Jordan KyrouCentr0110051201-18:15
47Torey KrugObránce0110222100-20:34
4Nick LeddyObránce0000020100-20:50
13Alexey ToropchenkoPravé křídlo0000002010-08:06
18Robert ThomasCentr000002211044%21:59
20Brandon SaadLevé křídlo0000004102-17:55
26Nathan WalkerLevé křídlo0000012200-08:18
41Robert BortuzzoObránce000+1002000-10:50
49Ivan BarbashevCentr0000012011-16:19
52Noel AcciariCentr0000002200-09:12
55Colton ParaykoObránce0000014000-22:33
63Jake NeighboursLevé křídlo0000000110-12:57
72Justin FaulkObránce000-1031130-21:30
77Niko MikkolaObránce0000202520-15:43
89Pavel BuchnevichLevé křídlo0000040010100%18:44
90Ryan O'ReillyCentr000023100228%18:54
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo0000022100-19:00

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Patrice Bergeron
Patrice Bergeron
G: 1, A: 0, P: 1
S: 7, +/-: 0
Brad Marchand
Brad Marchand
G: 0, A: 2, P: 2
S: 3, +/-: 0
Connor Clifton
Connor Clifton
G: 0, A: 0, P: 0
S: 2, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Reid Anderson
#49 - Reid Anderson
Andrew Smith
#51 - Andrew Smith
Jesse Marquis
#86 - Jesse Marquis

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21771Boston Bruins BOS-STL St. Louis Blues3421429

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkdilitdindaemmett
flyers66funesgolohiguainhojancharlignac75
jarynjuventus1kerrykorikrab88kracamachy
maly.petkomatys1979m.beranekmtlondonpackova.ivetpete
petrssonpetterson76silvia7tatuldatwisterzizam

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxejindrich73

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
francoa

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilitexxepetrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkdindaemmettflyers66
francoafuneshiguainhojancharljuventus1kerry
korikrab88kracamachymaly.petkomatys1979m.beranek
mtlondonpackova.ivetpetepetterson76tatuldatwister
zizam

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2820422
TORTOR - NYRNYR9173817
OTTOTT - SJSSJS2136518
NJDNJD - ANAANA2640914
PITPIT - FLAFLA6915914
NYINYI - LAKLAK16113197
STLSTL - VGKVGK4223322
DALDAL - WPGWPG2343187
CGYCGY - MINMIN35211312
EDMEDM - CARCAR8166323
SEASEA - UTAUTA51013419
VANVAN - DETDET2073420

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]