San Jose Sharks - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 05. 11. 2005 v 18:30 SEČ
HP Pavilion at San Jose
(diváků: 17496)
1 SJS

MIN 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS001
MIN012
Po třetinách0:00:11:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS121311
MIN10510
Po třetinách12:1025:1536:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS200/81135773
MIN201/41131079

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
07:07MIN0:1Stř. zápěstímPPG: Brian RolstonA: Alexandre DaigleA: Pierre-Marc Bouchard
3. třetina
01:51SJS1:1Stř. golfemG: Marcel GocA: Josh Langfeld
02:12MIN1:2Stř. zápěstímG: Brian RolstonA: Matt FoyA: Alexandre Daigle
19:55MIN1:3BekhendG: Brian Rolston

Přehled vyloučení

1. třetina
02:32MIN2 minDwayne Roloson
13:41MIN2 minWillie MitchellHákování
16:22SJS2 minMarcel GocZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
19:03MIN2 minStephane VeilleuxHákování
2. třetina
03:33MIN2 minBrian Rolston
06:18SJS2 minMark Smith (Randy Robitaille)
09:31MIN2 minMikko KoivuPodražení
11:58MIN2 minBrian RolstonHrubost
11:58MIN2 minMatt FoyHákování
11:58SJS2 minRob DavisonKrosček
11:58SJS2 minRob DavisonHrubost
12:26MIN2 minBrent BurnsPodražení
14:56MIN2 minAlex HenryHákování
18:52MIN2 minKyle WanvigDržení
3. třetina
06:11SJS2 minMark Smith
08:00SJS2 minMarcel GocPodražení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS31Nolan Schaefer (prohra)19 - 200 - 03 - 422 - 2491.67%058:50
MIN30Dwayne Roloson (výhra)25 - 261 - 19 - 935 - 3697.22%059:49

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Marcel GocCentr101042100042%11:52
24Josh LangfeldPravé křídlo01100100110%12:59
4Kyle McLarenObránce000-1010131-25:02
5Rob DavisonObránce0000411101-14:26
7Brad StuartObránce000-1010100-22:34
9Milan Michalek czeLevé křídlo000-1030000-15:52
10Alyn McCauleyCentr000002100050%13:20
12Patrick MarleauLevé křídlo000-103200052%22:15
14Jonathan CheechooPravé křídlo000-1042010-20:40
15Wayne PrimeauCentr00000300110%10:26
16Mark SmithCentr000040000173%12:25
19Marco SturmLevé křídlo000-1030000100%19:01
22Scott HannanObránce000+1011011-24:50
28Nils EkmanPravé křídlo0000000000100%11:56
29Ryane CloweLevé křídlo0000020000-11:12
42Tom PreissingObránce0000030000-15:34
44Christian EhrhoffObránce000-1030001-17:14
46Steve BernierPravé křídlo0000033000-12:36

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Brian RolstonPravé křídlo303+244100050%19:21
9Alexandre DaiglePravé křídlo022+1030010100%14:31
83Matt FoyPravé křídlo011+1222000-11:52
96Pierre-Marc BouchardLevé křídlo011-1010030-10:05
2Willie MitchellObránce000+2210300-21:10
8Brent BurnsObránce000+1212000-11:16
11Pascal DupuisPravé křídlo00000301000%22:09
17Filip Kuba czeObránce0000012200-26:15
19Stephane VeilleuxLevé křídlo00002100000%17:25
21Mikko KoivuCentr000021001050%13:01
23Scott FergusonObránce000-1000000-08:11
24Derek BoogaardLevé křídlo000-1001000-03:39
25Randy RobitailleCentr000-101000054%15:54
27Kyle WanvigPravé křídlo0000212010-15:10
34Daniel TjarnqvistObránce0000021110-21:24
36Alex HenryObránce000-1200100-12:56
37Wes WalzCentr000+101000039%16:03
55Nick SchultzObránce000+2020100-19:18

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Brian Rolston
Brian Rolston
G: 3, A: 0, P: 3
S: 4, +/-: +2
Dwayne Roloson
Dwayne Roloson
Zákroky: 35
Saves: 97.22%
Marcel Goc
Marcel Goc
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Tom Kowal
#32 - Tom Kowal
Bill McCreary
#7 - Bill McCreary
Mike Cvik
#88 - Mike Cvik
Pat Dapuzzo
Pat Dapuzzo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]