Edmonton Oilers - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 02. 2007 v 03:00 SEČ
  EDM VAN  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
03. 02. 2007 21:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
01. 02. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers5:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
27. 01. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks0:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
03. 02. 2007 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
01. 02. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers5:3PreviewReviewVideo
30. 01. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 02. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers5:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
30. 12. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:6PreviewReviewVideo
04. 12. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers0:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
16. 10. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:3sPreviewReviewVideo
22. 03. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks1:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks532924458139:13610-43-334-1917-10-212-14-25-51L
EDM Edmonton Oilers532627452147:1552-41-232-2116-12-210-15-25-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks27171023470:686-23-118-97-31W
EDM Edmonton Oilers28161223293:861-21-113-154-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks26121422469:684-20-216-106-42L
EDM Edmonton Oilers25101522054:691-20-119-65-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]