Los Angeles Kings - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 13. 02. 2020 v 04:00 SEČ
  LAK CGY  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2020 04:00Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2020 00:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
09. 02. 2020 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
07. 02. 2020 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings5:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2020 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2020 04:00Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2020 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:6PreviewReviewVideo
09. 02. 2020 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames2:6PreviewReviewVideo
07. 02. 2020 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2020 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2019 04:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2019 04:00Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
09. 10. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings3:4pPreviewReviewVideo
02. 04. 2019 04:00Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames2:7PreviewReviewVideo
26. 03. 2019 02:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings0:3PreviewReviewVideo
01. 12. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 04:00Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames0:1PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo
25. 01. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings1:2pPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames572922664161:17310-66-127-3013-10-416-12-24-62W
LAK Los Angeles Kings571933543137:1836-50-231-2611-12-18-21-41-95L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames27131043081:872-41-111-163-74L
LAK Los Angeles Kings24111212363:672-10-014-103-75L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames30161223480:868-25-016-147-33W
LAK Los Angeles Kings3382142074:1164-40-217-162-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18890Los Angeles Kings LAK-CGY Calgary Flames216291229

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
avalanchebublinhu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarckkvvlkdilitfrancoaignac75inanakinghans
krab88maly.petkomilan49milan66mlbpackova.ivetpaul68
silvia7thajskemenu

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentamadore77benourcairns.33dindaerhy37forward01
funesgolohojanhromecharlica62jaryn
joe33juventus1kerrykorimatys1979m.beranekmilan52
mtlolda1987ondonpetepetrssonpetterson76putenka
rocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourdilitdindam.beranekmilan49paul68pete
petrssonpetterson76putenkasilvia7thajskemenu

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77avalancheaveomarbublinhucairns.33erhy37
forward01francoafuneshojanhromecharlica62
inanajuventus1kerrykinghanskorikrab88maly.petko
matys1979milan52mlbmtlolda1987ondonpackova.ivet
rocky

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]