Buffalo Sabres - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 30. 12. 2018 v 01:00 SEČ
  BUF BOS  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 19:00Boston BruinsBOS-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 12. 2018 23:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
05. 10. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins0:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 23:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 01:30Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2017 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres4:5pPreviewReviewVideo
31. 12. 2016 19:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
30. 12. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
03. 12. 2016 19:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2016 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres4:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres382112547112:1098-53-118-2012-4-29-8-34-61L
BOS Boston Bruins382014444107:1014-41-022-1613-5-07-9-46-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins1813502665:443-01-08-107-31L
BUF Buffalo Sabres1812422656:494-21-08-107-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres209832156:604-32-110-104-62L
BOS Boston Bruins207941842:571-40-014-64-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17241Buffalo Sabres BUF-BOS Boston Bruins1213212023

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
burneyforward01hattrickhojancharlica62majoavs
m.beranekmik848moogmtlrichkob

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitfihegolojarynkinghansmaly.petkomatys1979
milan49packova.ivetpasta82petrssonrichiskkrivan

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentbarybenourdindafrancoafuneshrome
ignac75juventus1kerrylkwfahrermachymarimilan52
ondonondr0idpaul68petterson76putenkasilvia7willy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
burneydilitforward01francoafuneshojanhrome
ica62kinghansmajoavsmaly.petkomatys1979mik848milan49
moogpackova.ivetpasta82petrssonrichiskkrivan

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarybenourckkvvlkdindafihehattrick
charljarynjuventus1kerrymachymarim.beranek
milan52mtlondonondr0idpaul68petterson76putenka
richkobsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]