Vegas Golden Knights - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 05. 10. 2018 v 04:00 SEČ
  VGK PHI  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
08. 06. 2018 02:00Vegas Golden KnightsVGK-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
05. 06. 2018 02:00Washington CapitalsWSH-VGKVegas Golden Knights6:2PreviewReviewVideo
03. 06. 2018 02:00Washington CapitalsWSH-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
31. 05. 2018 02:00Vegas Golden KnightsVGK-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
22. 04. 2018 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins5:8PreviewReviewVideo
21. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
19. 04. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins0:5PreviewReviewVideo
15. 04. 2018 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:00Philadelphia FlyersPHI-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 02:00Vegas Golden KnightsVGK-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
VGK Vegas Golden Knights000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers000000:00-00-00-00-00
VGK Vegas Golden Knights000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers000000:00-00-00-00-00
VGK Vegas Golden Knights000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16668Vegas Golden Knights VGK-PHI Philadelphia Flyers3689541

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
benourbobrovskyburneyckkvvlkdave81dilitdinda
emmettfrancoafunesgasstgoloignac75juventus1
korikuba7lacroixmachymajxxxmaly.petkomari
matys1979m.beranekmilan49milan52moogmtlondon
packova.ivetpaul68petepetrssontatuldaulmikvlades8
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
fargocharlica62joe33jurcakracapasta82
silvia7

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
barsa14hojanjarynkerrykrab88mirkrumirokollar
petterson76popelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14charlmoogpaul68petrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourbobrovskyburneydave81dilitdindaemmett
fargofrancoafunesgassthojanica62jurca
juventus1kerrykorikrab88kracakuba7lacroix
machymajxxxmaly.petkomarimatys1979m.beranekmilan49
milan52mirokollarmtlmyke91ondonpackova.ivetpasta82
petepetterson76silvia7tatuldavlades8vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]