Washington Capitals - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 10. 01. 2018 v 01:00 SEČ
  WSH VAN  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Washington CapitalsWSH-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo
03. 01. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals4:5pPreviewReviewVideo
31. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks3:2sPreviewReviewVideo
03. 01. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks0:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals6:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 23:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
30. 10. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
03. 12. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2014 02:30Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2014 00:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2013 03:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2011 03:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals7:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals422613355132:1209-33-118-2417-5-09-8-37-34W
VAN Vancouver Canucks421620638110:1401-60-318-247-12-39-8-32-84L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals2217503475:505-02-011-119-19W
VAN Vancouver Canucks2271231753:761-30-110-123-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks209832157:640-30-28-122-85L
WSH Washington Capitals209832157:704-31-17-134-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15952Washington Capitals WSH-VAN Vancouver Canucks58231238

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
abonentaveomarbandy77barybelo26benourberry65
bizonekckkvvlkdave81dilitdindaemmettfunes
gajdy38golohojancharlignac75inanaindian3
janzic68jarynjoe33juventus1kerrykinghanskrab88
krko69kuba7maario16maly.petkomatys1979miklos007mik848
milan49milan52mojmir67mtlnirvanaczondisondon
packova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76pixie
popelkaputenkarichkobsilvia7superkokotaurusthrasher
ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
milan66rocky

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
detredwingfrancoamilda18

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentberry65gajdy38krko69kuba7maly.petkomiklos007
milan49milda18packova.ivetpetrssontaurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bandy77barybelo26benourckkvvlkdave81detredwing
dindaemmettfrancoafuneshojancharlindian3
janzic68juventus1kerrykinghanskrab88maario16matys1979
mik848milan52mojmir67mtlnirvanaczondisondon
pasta82paul68petepetterson76pixieputenkarichkob
silvia7superkokovohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]