Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 02. 11. 2017 v 01:00 SEČ
  CHI PHI  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2017 00:00Philadelphia FlyersPHI-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
29. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers5:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-ANAAnaheim Ducks2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 12. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2016 02:30Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers7:4PreviewReviewVideo
17. 03. 2016 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2015 02:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
26. 03. 2015 01:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2014 02:30Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers4:0PreviewReviewVideo
19. 03. 2014 00:30Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
12. 12. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers7:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2012 01:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks5:4PreviewReviewVideo
23. 01. 2011 22:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers126511341:351-10-04-83-2-13-3-05-51L
CHI Chicago Blackhawks125521238:341-20-04-83-2-12-3-13-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks6321721:121-10-03-33-32L
PHI Philadelphia Flyers6321720:150-10-02-43-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers6330621:201-00-02-43-31W
CHI Chicago Blackhawks6231517:220-10-01-52-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15480Chicago Blackhawks CHI-PHI Philadelphia Flyers3815141149

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
abonentbarsa14belo26benourberry65ckkvvlkczabaj
dave81detredwingdindafrancoagajdy38golohapcik
hinaulthojancharlignac75indian3joe33juventus1
kerrymakermilan49milan52milda18mirkruondis
paul68petepetrssonpixiepospa93rockyrybi10
silvia7thrashervlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesica62jeff73jindrich73jurcakorikrko69
kuba7lspamatys1979mik848mojmir67ondonputenka
zouma

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
barybizonekdilitelektrajanzic68jarynkrab88
milan66mtlmyke91packova.ivetpegas10petterson76willy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
detredwinggajdy38ica62indian3korikrab88mik848
milan49milda18mtlpegas10

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14barybelo26benourberry65ckkvvlk
czabajdave81dilitdindaelektrafrancoafunes
hapcikhinaulthojancharljanzic68jarynjeff73
jindrich73joe33jurcajuventus1kerrykuba7lspa
makermatys1979milan52milan66mojmir67myke91ondis
ondonpackova.ivetpaul68petepetrssonpetterson76pixie
pospa93putenkarybi10silvia7vlades8willyzouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]