Winnipeg Jets - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 27. 03. 2017 v 02:00 SEČ
  WPG VAN  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2017 03:00Anaheim DucksANA-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo
24. 03. 2017 03:30Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2017 22:00Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild5:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2017 19:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
24. 03. 2017 01:00St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
22. 03. 2017 01:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:5pPreviewReviewVideo
19. 03. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 12. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
21. 12. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 01:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks2:0PreviewReviewVideo
15. 03. 2016 03:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
19. 11. 2015 01:30Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2015 21:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks5:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2015 03:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
04. 02. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
13. 03. 2014 01:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks2:3sPreviewReviewVideo
01. 02. 2014 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets753335773223:2405-72-136-3918-18-115-17-64-62L
VAN Vancouver Canucks743035969171:21711-94-244-3018-13-612-22-33-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks37181364285:1038-62-024-131-98L
WPG Winnipeg Jets371818137119:1164-12-118-195-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets381517636104:1241-60-018-204-62L
VAN Vancouver Canucks37122232786:1143-32-220-175-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15102Winnipeg Jets WPG-VAN Vancouver Canucks371141629

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
aveomarbarsa14belo26benourblackhawksckkvvlkcooljay
dave81dilitdzuzmanexxefrancoafunesgajdy38
golohojanhooorycharlignac75inanajaryn
kubalinkurolspamakermaly.petkomichal12milan49
milan52milda18ondonpackova.ivetpaul68petepetterson76
pixiepopelka

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
baryberry65dindajoe33krab88matys1979mtl
petrssonputenkasilvia7willy

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
abonentlavacamojmir67zouma

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarbarsa14inanajoe33lavacalspamichal12
milan49milan52milda18mtlondonpackova.ivetpaul68
silvia7zouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbelo26benourberry65blackhawksckkvvlkcooljay
dave81dilitdindadzuzmanfrancoafunesgajdy38
hojanhooorycharljarynkrab88kuromaker
maly.petkomatys1979mojmir67petepetrssonpetterson76pixie
putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]