Dallas Stars - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 03. 02. 2017 v 02:30 SEČ
  DAL WPG  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 02. 2017 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
01. 02. 2017 02:30Dallas StarsDAL-TORToronto Maple Leafs6:3PreviewReviewVideo
27. 01. 2017 02:30Dallas StarsDAL-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
25. 01. 2017 02:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
22. 01. 2017 02:00Dallas StarsDAL-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 02. 2017 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
01. 02. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
27. 01. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
25. 01. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks3:4PreviewReviewVideo
24. 01. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars8:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
26. 10. 2016 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2016 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:6PreviewReviewVideo
24. 02. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars3:5PreviewReviewVideo
03. 02. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars3:5PreviewReviewVideo
08. 01. 2016 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets2:1sPreviewReviewVideo
13. 11. 2015 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2015 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2015 01:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars5121201052141:1602-100-126-2514-7-67-13-44-62W
WPG Winnipeg Jets532425452155:1645-42-128-2513-11-111-14-34-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars2714763481:712-60-114-135-52W
WPG Winnipeg Jets25131112781:754-12-113-125-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets28111432574:891-30-015-136-42W
DAL Dallas Stars2471341860:890-40-012-124-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14745Dallas Stars DAL-WPG Winnipeg Jets321581632

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentaveomarbaryberry65blackhawksblazinckkvvlk
cooljayfargofunesgajdy38golohojanhooory
ica62ignac75inanajarynkrab88lacroixlspa
makermilan49milan52mojmir67moogpaja34paul68
petepetterson76silvia7sukynn1

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14dindaexxefrancoakubalinlavacamatys1979
mik848mtlondispetrssonpixiepopelkaputenka
wita

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
dilithasomaly.petkomilan66milda18packova.ivettaurus
vlades8

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14exxehasoinanalavacalspamik848
milan49milan66milda18mojmir67petterson76silvia7taurus
vlades8wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarberry65blackhawksblazinckkvvlkcooljay
dilitdindafargofrancoafunesgajdy38hojan
hoooryica62jarynkrab88makermaly.petkomatys1979
milan52moogmtlondispackova.ivetpaul68pete
petrssonpixieputenkasukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1420015
VANVAN - TORTOR3211213
DALDAL - CBJCBJ1510510
COLCOL - CGYCGY1600114
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]