Arizona Coyotes - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 15. 01. 2017 v 02:00 SEČ
  ARI ANA  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks0:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets4:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-NYINew York Islanders2:1sPreviewReviewVideo
07. 01. 2017 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
05. 01. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks0:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks1:4PreviewReviewVideo
11. 01. 2017 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:0PreviewReviewVideo
09. 01. 2017 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2017 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2017 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
05. 11. 2016 03:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes5:1PreviewReviewVideo
04. 03. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks1:5PreviewReviewVideo
06. 02. 2016 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2015 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
15. 10. 2015 04:30Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes0:4PreviewReviewVideo
12. 04. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks1:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2014 02:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks442313854119:1143-82-130-1414-5-29-8-66-42W
ARI Arizona Coyotes41132263290:1316-64-128-138-10-25-12-42-82W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks2114523063:453-22-114-78-21W
ARI Arizona Coyotes2081021848:575-23-115-53-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks239862456:690-60-016-74-61W
ARI Arizona Coyotes2151241442:741-41-013-82-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14628Arizona Coyotes ARI-ANA Anaheim Ducks75352615

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
abonentaveomarexxeinanamatys1979petterson76tygros77

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funeshoooryjurcakubalinsilvia7

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
belo26blackhawksblazinckkvvlkdilitdindafargo
francoagajdy38golohojanica62ignac75jaryn
krab88krko69lspamaly.petkomathieu-29medvedmik848
milan49milda18mtlondispackova.ivetpaul68pete
petrssonpixieputenkarichkobstrelmistrsukynn1vlades8

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbelo26blackhawksckkvvlkdilitdinda
funeshoooryica62inanajurcakrab88krko69
mathieu-29matys1979milan49milda18ondispaul68putenka
richkobsilvia7strelmistrtygros77vlades8

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
blazinfargofrancoagajdy38hojanjarynlspa
maly.petkomik848mtlpackova.ivetpetrssonpetterson76pixie
sukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2312421
CGYCGY - SEASEA10610421
BOSBOS - CHICHI2201120
DETDET - STLSTL1058714
NSHNSH - TBLTBL1418615
NYINYI - EDMEDM6710516
LAKLAK - BUFBUF1094615
SJSSJS - OTTOTT1922616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]