Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 05. 12. 2015 v 22:00 SEČ
  LAK PIT  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2015 22:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
29. 11. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
26. 11. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
24. 11. 2015 01:30Florida PanthersFLA-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2015 22:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2015 04:30San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
29. 11. 2015 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo
28. 11. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
26. 11. 2015 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2015 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins0:1pPreviewReviewVideo
31. 10. 2014 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2014 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2011 03:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins2:3sPreviewReviewVideo
11. 02. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings2:1pPreviewReviewVideo
05. 11. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
09. 02. 2008 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
01. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings2415813160:515-11-119-59-5-06-3-16-42W
PIT Pittsburgh Penguins2414823057:554-21-117-78-4-16-4-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings149501832:314-00-011-38-24W
PIT Pittsburgh Penguins138411734:333-11-18-56-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins116411323:221-10-09-26-41W
LAK Los Angeles Kings106311328:201-11-18-26-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13050Los Angeles Kings LAK-PIT Pittsburgh Penguins293594815

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
abonentaveomarbarsa14blazineriksfunesgajdy38
hinaultignac75inanajarynmagicman13lmarek123medved
moogmtlpetepetrssonpetterson76popelkarocky
sery99silvia7spalinisparco6sukynn1tomaskrejcirvecer6k1vb
zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26berry65blackhawkscolorado82czehokej04dilitemmett
fargogasstgoloheckerthoooryica62juliaujv
mafoo22majo8makermaly.petkomarimariowildmilan52
milan66mojmir67myke91ondispackova.ivetpandolfopaul68
putenkarichkobrocky84symer7taurustonyblueznojmak

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
desspihockeyfanhojanjevcinlspamatys1979mike384
peirapencepchew

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26blackhawkscolorado82czehokej04dilit
emmetteriksgajdy38gasstheckerthoooryica62
jarynjevcinjuliaujvmagicman13lmajo8makermaly.petko
marek123marimatys1979milan52milan66mojmir67moog
myke91ondispackova.ivetpandolfopaul68pencepchewpete
petrssonpetterson76putenkarichkobsilvia7spalinisukynn1
symer7taurustomaskrejcirtonybluexamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
berry65blazinfargofuneshinaulthockeyfanhojan
lspamafoo22mike384mtlpeirarockyrocky84
vecer6k1vb

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1220013
VANVAN - TORTOR329211
DALDAL - CBJCBJ131049
COLCOL - CGYCGY1400013
CARCAR - WPGWPG111139
WSHWSH - MINMIN45375
PHIPHI - UTAUTA36375

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]