Calgary Flames - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 05. 12. 2015 v 03:00 SEČ
  CGY BOS  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins5:4pPreviewReviewVideo
02. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo
29. 11. 2015 04:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames2:1pPreviewReviewVideo
25. 11. 2015 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins5:4pPreviewReviewVideo
03. 12. 2015 03:30Edmonton OilersEDM-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
27. 11. 2015 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
26. 11. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
24. 11. 2015 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins3:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2015 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames3:4sPreviewReviewVideo
17. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
18. 12. 2013 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2013 03:30Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2012 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames9:0PreviewReviewVideo
23. 02. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
27. 03. 2010 18:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames5:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2008 02:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
20. 10. 2006 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
17. 12. 2005 18:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins2313822875:672-21-19-145-6-18-2-17-31L
CGY Calgary Flames2591422060:906-21-112-136-5-03-9-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames116501229:374-01-04-76-45W
BOS Boston Bruins125611139:400-10-03-95-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins118211736:272-11-16-57-31L
CGY Calgary Flames14392831:532-20-18-62-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13046Calgary Flames CGY-BOS Boston Bruins914453127

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
blazindesspidilitfuneshockeyfanmedvedmtl
peirarocky

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14belo26berry65fargogassthooorymilan66
pandolfopeterocky84silvia7spalinisukynn1znojmak

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentaveomarblackhawkscolorado82czehokej04eriksgajdy38
goloheckerthinaulthojanica62ignac75inana
jarynjevcinjuliaujvlspamafoo22magicman13lmajo8
makermaly.petkomarimariowildmatys1979mike384milan52
moogmyke91ondispackova.ivetpaul68pencepchewpetrsson
petterson76putenkarichkobsery99sparco6symer7tomaskrejcir
tonybluevecer6k1vbzdenal75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14blackhawksblazinczehokej04fargofunes
gassthockeyfanhojanhoooryjarynjuliaujvmagicman13l
majo8makermaly.petkomike384moogmyke91packova.ivet
pandolfopaul68petrssonpetterson76putenkarocky84silvia7
sukynn1xamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26berry65colorado82diliteriksgajdy38heckert
hinaultica62jevcinlspamafoo22matys1979milan52
milan66mtlondispeirapencepchewpeterichkob
rockyspalinisymer7tomaskrejcirtonybluevecer6k1vb

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]