Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 02. 04. 2006 v 02:00 SEČ
  CBJ CHI  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2006 03:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets2:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:00Columbus Blue JacketsCBJ-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets4:5sPreviewReviewVideo
25. 03. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2006 02:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks2:3pPreviewReviewVideo
30. 03. 2006 03:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
27. 03. 2006 02:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
25. 03. 2006 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2005 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo
27. 12. 2005 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
10. 10. 2005 01:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets733040363189:25213-38-235-3819-17-011-23-35-54W
CHI Chicago Blackhawks7223381157186:2488-112-536-3613-18-510-20-63-72W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets361917038100:1187-03-017-195-52W
CHI Chicago Blackhawks36131853192:1083-50-220-163-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks36102062694:1405-62-316-203-71W
CBJ Columbus Blue Jackets37112332589:1346-35-218-194-62W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]