Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 06. 02. 2014 v 01:30 SEČ
  BUF PIT  
Penguins sa budú snažiť neprehrať ďalší zo zápasov vonku pred olympijskou pauzou a veria v pretrhnutie série bez bodu Sidneyho Crosbyho. Zápas proti najslabšiemu týmu súťaže k tomu ponúka dostatočný priestor. Buffalo je stále vo východnej konferencií suverénne posledné zatiaľ čo Pittsburgh jej vládne pred Bostonom a ostatnými týmami. Sabres posledné dva zápasy prehrali, drtivá bola hlavne porážka v zápase s Coloradom. Penguins posledné dva vzájomné zápasy vyhrali. Do karát im bude hrať aj neúčasť Martina Moulsona, otázny je štart aj Tylera Myersa. Na strane Pittsburghu je otázny štart Krisa Letanga. Bránky budú pravdepodobne hájiť Marc-Andre Fleury a Ryan Miller.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 02. 2014 01:30Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
04. 02. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
01. 02. 2014 21:00Colorado AvalancheCOL-BUFBuffalo Sabres7:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 03:00Phoenix CoyotesPHX-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2014 01:30Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 02. 2014 01:30Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
04. 02. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators2:1pPreviewReviewVideo
02. 02. 2014 02:00Phoenix CoyotesPHX-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
28. 01. 2014 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 01. 2014 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:0PreviewReviewVideo
06. 10. 2013 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
24. 04. 2013 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
03. 04. 2013 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
17. 02. 2013 18:30Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2012 01:30Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
19. 02. 2012 18:30Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins6:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres8:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
09. 03. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins563915280178:1337-24-031-2523-4-016-11-27-31W
BUF Buffalo Sabres551532838107:1648-86-436-199-16-56-16-32-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2723404695:563-02-013-149-13W
BUF Buffalo Sabres3091652363:875-53-219-113-77L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins29161123483:774-22-018-116-41L
BUF Buffalo Sabres2561631544:773-33-217-83-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10872Buffalo Sabres BUF-PIT Pittsburgh Penguins34871962

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
honzas114notevk19ladislav65

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65mtlpandolfoshane76

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
alevesandrew92aveomarbalu110barsa14blackhawksbluestar
cacacipka78cobecolorado82dejfikdilitdinda
dubo197dv0ryexcelentfargoflyers28funesgasst
giliczgolohabidekheatleyheckerthinaulthojan
inanajarynjosephjulie23karlsgalaxykracakunty8
ladismenclavacalosaklspaluky13mafomaker
maly.petkomarek123marimarty7896matys1979maxellmedved
michallmilan52mirkuscmoognastaondisosky
ostrovanpackova.ivetpapezpaul68peirapencepchewpete
petrssonpetterson76pixiepopelkapro100rpsychonautputenka
richirichkobrockyseatolskoumismiderssolver
spalinistrelmistrsukynn1tesousthajskemenutipujtomaskrejcir
unnamedxamaxzdenal75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
flyers28goloheckerthonzas114kracamaly.petkomarty7896
maxellmirkuscmoognastaondispapezpeira
petrssonpetterson76richkobsolverxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
andrew92aveomarbalu110barsa14berry65blackhawksbluestar
cacacipka78cobedejfikdilitdindadubo197
dv0ryfargofunesgasstgiliczheatleyhinault
inanajirik19julie23karlsgalaxyladismenclavacalosak
lspamafomakermarek123marimatys1979medved
michallmilan52mtlnotevkoskypackova.ivetpandolfo
paul68pencepchewpetepixiepro100rpsychonautputenka
richirockyshane76skoumismidersspalinistrelmistr
sukynn1thajskemenutipujtomaskrejcirunnamed19ladislav65

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]