Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 2. kola play off 2009/10)


Začátek zápasu: 06. 05. 2010 v 03:30 SEČ
  VAN CHI  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 05. 2010 03:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
04. 05. 2010 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2010 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
26. 04. 2010 03:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
23. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings7:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 05. 2010 03:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
04. 05. 2010 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2010 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
27. 04. 2010 03:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
24. 04. 2010 21:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 05. 2010 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2010 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 02:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks6:3PreviewReviewVideo
23. 01. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks5:1PreviewReviewVideo
22. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks0:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
12. 05. 2009 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks7:5PreviewReviewVideo
09. 05. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
06. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks211027:50-00-00-20-0-01-1-01-11L
CHI Chicago Blackhawks211025:70-00-00-21-1-00-0-01-11W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks211025:70-00-00-21-11W
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks211027:50-00-00-21-11L
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks85311032:231-10-02-62-1-13-2-05-31L
CHI Chicago Blackhawks85301022:221-00-04-43-2-02-1-05-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks5320613:151-00-02-33-21W
VAN Vancouver Canucks3211412:71-10-02-12-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks5320620:160-00-00-53-21L
CHI Chicago Blackhawks321049:70-00-02-12-12W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks8252228112271:20915-89-641-4129-8-423-14-46-41L
VAN Vancouver Canucks8249285103272:2228-54-438-4430-8-319-20-25-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks41308363149:882-31-222-197-31W
CHI Chicago Blackhawks41298462140:10010-46-222-196-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks412314450131:1095-43-419-225-54W
VAN Vancouver Canucks411920240123:1346-23-216-254-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]