Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 19. 01. 2010 v 01:00 SEČ
  CAR TBL  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 02:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers3:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes3:1PreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 23:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals7:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
11. 10. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
07. 10. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:1sPreviewReviewVideo
08. 03. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:9PreviewReviewVideo
21. 02. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
30. 01. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 21:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
12. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
03. 04. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning4718291036122:1443-101-625-2211-11-57-18-55-52L
CAR Carolina Hurricanes471433728118:1624-73-421-2610-14-34-19-45-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning22111152264:551-51-412-105-51L
CAR Carolina Hurricanes24101432069:783-33-211-135-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2571851458:892-50-213-123-72L
CAR Carolina Hurricanes234194849:841-40-210-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]