Atlanta Thrashers - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 18. 12. 2009 v 01:00 SEČ
  ATL DAL  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-DALDallas Stars6:5pPreviewReviewVideo
17. 12. 2009 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2009 01:00New York RangersNYR-ATLAtlanta Thrashers2:3sPreviewReviewVideo
13. 12. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
10. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-ATLAtlanta Thrashers4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-DALDallas Stars6:5pPreviewReviewVideo
17. 12. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:2sPreviewReviewVideo
11. 12. 2009 18:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
08. 12. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 02:30Dallas StarsDAL-ATLAtlanta Thrashers2:0PreviewReviewVideo
18. 11. 2006 01:30Atlanta ThrashersATL-DALDallas Stars3:5PreviewReviewVideo
19. 01. 2006 02:30Dallas StarsDAL-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers321715334102:944-33-211-217-8-210-7-15-51L
DAL Dallas Stars331419102896:994-102-717-167-8-57-11-53-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers157821450:452-21-15-106-41W
DAL Dallas Stars157851442:412-50-49-65-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers1710712052:492-12-16-115-51L
DAL Dallas Stars1871151454:582-52-38-103-72L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]