Nashville Predators - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 09. 12. 2009 v 02:00 SEČ
  NSH VAN  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild3:5PreviewReviewVideo
05. 12. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
03. 12. 2009 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
01. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames0:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2009 19:30Carolina HurricanesCAR-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
03. 12. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
29. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo
02. 01. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
04. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
06. 03. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators6:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks2:3sPreviewReviewVideo
07. 12. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
01. 11. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2007 17:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators2:0PreviewReviewVideo
24. 11. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks6:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks29161303291:752-02-014-1510-4-06-9-06-41L
NSH Nashville Predators29161323273:805-23-118-119-6-07-7-26-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks1410402050:281-01-07-77-31L
NSH Nashville Predators159601835:372-02-010-57-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators147721438:433-21-18-66-41W
VAN Vancouver Canucks156901241:471-01-07-85-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]