Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 05. 02. 2009 v 01:30 SEČ
  PIT TBL  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo
29. 01. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers1:6PreviewReviewVideo
30. 01. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2008 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins0:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning0:3PreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2007 23:00Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
09. 11. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning3:4pPreviewReviewVideo
09. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins522428548159:1617-53-324-2812-13-212-15-34-63L
TBL Tampa Bay Lightning5117341034130:1603-102-725-268-16-79-18-35-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins25121322476:702-21-114-114-61W
TBL Tampa Bay Lightning2481671664:742-71-512-125-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins27121532483:915-32-210-173-73L
TBL Tampa Bay Lightning2791831866:861-31-213-145-53L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]