Dallas Stars - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 13. 01. 2009 v 02:00 SEČ
  DAL DET  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2009 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings5:4pPreviewReviewVideo
11. 01. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars1:0pPreviewReviewVideo
09. 01. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars6:1PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
03. 01. 2009 18:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2009 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings5:4pPreviewReviewVideo
11. 01. 2009 01:00Detroit Red WingsDET-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars6:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 02:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars6:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2008 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
20. 05. 2008 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
17. 05. 2008 19:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
15. 05. 2008 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
13. 05. 2008 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo
11. 05. 2008 01:00Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
09. 05. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
14. 03. 2008 00:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 21:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings412912558153:1137-55-119-2216-5-213-7-38-26W
DAL Dallas Stars401723634112:1365-63-317-239-9-38-14-35-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2116523285:513-21-010-119-17W
DAL Dallas Stars189931860:634-32-16-127-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2013732668:624-34-19-115-52W
DAL Dallas Stars2281431652:731-31-211-114-62L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]