New Jersey Devils - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 14. 12. 2008 v 01:00 SEČ
  NJD BUF  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers8:5PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
05. 12. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2008 01:30Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs1:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:4PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres0:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
13. 01. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
09. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1sPreviewReviewVideo
29. 12. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1sPreviewReviewVideo
29. 03. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
04. 02. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2006 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2006 02:30New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils26161023282:697-23-116-109-5-17-5-19-14W
BUF Buffalo Sabres29141532879:833-32-214-158-8-16-7-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils149511854:402-12-16-87-35W
BUF Buffalo Sabres168811642:472-12-07-94-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils127511428:295-11-010-26-42W
BUF Buffalo Sabres136721237:361-20-27-64-62W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1420015
VANVAN - TORTOR3211213
DALDAL - CBJCBJ1510510
COLCOL - CGYCGY1600114
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]