Philadelphia Flyers - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 12. 01. 2008 v 19:00 SEČ
  PHI BOS  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2008 19:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:4pPreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers2:6PreviewReviewVideo
09. 01. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2008 19:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:4pPreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
09. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes0:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo
27. 10. 2007 22:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2007 19:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
02. 03. 2007 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
20. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo
06. 01. 2007 19:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo
02. 01. 2006 19:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers0:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2005 20:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
09. 11. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers412219444128:1131-40-323-188-9-414-10-06-43W
BOS Boston Bruins432122442110:1142-41-226-1711-10-210-12-23-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins21111022249:452-21-214-74-62L
PHI Philadelphia Flyers178941659:531-40-39-82-81W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers24141002869:600-00-014-106-43W
BOS Boston Bruins22101222061:690-20-012-105-53L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]