Boston Bruins - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 14. 12. 2007 v 01:00 SEČ
  BOS NJD  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2007 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
13. 12. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
11. 12. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
09. 12. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
07. 12. 2007 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2007 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2007 23:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils1:0pPreviewReviewVideo
08. 12. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
01. 04. 2007 21:30New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
15. 12. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils1:5PreviewReviewVideo
25. 03. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils4:5sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins30171333482:752-31-119-117-4-110-9-26-43W
NJD New Jersey Devils30161433276:722-31-121-98-4-08-10-38-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils128401634:272-01-08-47-35W
BOS Boston Bruins117411426:192-11-18-36-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins1910922056:560-20-011-87-33W
NJD New Jersey Devils1881031642:450-30-113-55-52L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA26401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181214
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS8139619
MINMIN - STLSTL19661511
EDMEDM - UTAUTA2343223
VGKVGK - CGYCGY3100224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]