Vancouver Canucks - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 12. 11. 2025 v 04:00 SEČ
  VAN WPG  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche4:5pPreviewReviewVideo
09. 11. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets4:3PreviewReviewVideo
06. 11. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
04. 11. 2025 02:30Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2025 04:00Anaheim DucksANA-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2025 04:00San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2025 04:30Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets3:0PreviewReviewVideo
01. 11. 2025 20:00Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2025 21:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
19. 03. 2025 03:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets6:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2025 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks6:1PreviewReviewVideo
19. 04. 2024 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2024 05:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets5:0PreviewReviewVideo
18. 02. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 21:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks7:4PreviewReviewVideo
30. 12. 2022 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2022 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
28. 01. 2022 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets159601847:391-00-08-75-3-04-3-05-53L
VAN Vancouver Canucks178811750:584-12-04-133-4-15-4-04-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets85301029:220-00-04-45-32W
VAN Vancouver Canucks8341724:281-10-01-73-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks95401026:303-02-03-65-41W
WPG Winnipeg Jets7430818:171-00-04-34-33L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
26038Vancouver Canucks VAN-WPG Winnipeg Jets411271123

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
alexander1986jonathan_cheechoomatys1979petterson76

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
batmanvcfctibor88golohiguainica62packova.ivetpete
pispetsilvia7spalinivojmut

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
banffdakandarth0banedavidprochazkadpdilitflyers66francoa
funesganco1gassthojancharlignacignac75
jarynjindrich73johnnyjuventus1kerrymachymaly.petko
m.beranekmtlpargy8peterykthajskemenuvendo84

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986batmanvcfctibor88dilitmachymtlpackova.ivet
pargy8thajskemenuvendo84vojmut

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
banffdakanflyers66francoafunesganco1gasst
higuainhojancharlica62ignacjonathan_cheechoojuventus1
kerrymaly.petkomatys1979m.beranekpeterykpetterson76pispet
silvia7spalini

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD4:4(1:1, 2:3, 1:0)53:56
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)05:55
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]