New York Islanders - Columbus Blue Jackets (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 02. 11. 2025 v 23:00 SEČ
UBS Arena
(diváků: 14984)
3 NYI

CBJ 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI102
CBJ011
Po třetinách1:01:13:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI181011
CBJ3145
Po třetinách18:328:1739:22

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI81/21068.1%19610
CBJ40/42631.9%19413

Přehled gólů

1. třetina
05:53NYI1:0videoStř. příklepemPPG: Matthew Schaefer (4)A: Bo Horvat (6)A: Kyle Palmieri (5)
2. třetina
15:21CBJ1:1videoTeč, DorážkaG: Miles Wood (4)A: Adam Fantilli (4)A: Boone Jenner (5)
3. třetina
12:10CBJ1:2videoBekhendG: Denton Mateychuk (3)A: Kirill Marchenko (7)A: Sean Monahan (5)
18:53NYI2:2videoStř. příklepemG: Matthew Schaefer (5)
19:22NYI3:2videoBekhendG: Simon Holmstrom (4)A: Anders Lee (7)A: Jean-Gabriel Pageau (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
05:43CBJ2 minDamon SeversonKrosček (Jonathan Drouin)
2. třetina
03:06NYI2 minMathew BarzalHákování (Kirill Marchenko)
11:32NYI2 minTony DeangeloSekání (Kirill Marchenko)
16:20NYI2 minAnthony DuclairHákování (Isac Lundestrom)
3. třetina
15:38NYI2 minAlexander RomanovPodražení (Miles Wood)
16:17CBJ2 minDmitri VoronkovNedovolené bránění (Matthew Schaefer)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI33David Rittich cze 15 - 170 - 05 - 520 - 2290.91%059:46
NYI30Ilya Sorokin
CBJ90Elvis Merzlikins 33 - 352 - 21 - 236 - 3992.31%059:22
CBJ73Jet Greaves

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
48Matthew SchaeferObránce2020030021-17:24
10Simon HolmstromPravé křídlo1010020100-16:32
14Bo HorvatCentr011002000185%20:28
21Kyle PalmieriCentr011+1010011100%16:47
27Anders LeeLevé křídlo011+1051110-15:56
44Jean-Gabriel PageauCentr011002200383%16:48
3Adam PelechObránce000+1031100-21:34
6Ryan PulockObránce000+1031020-20:42
11Anthony DuclairLevé křídlo0000200120-08:30
13Mathew BarzalCentr00002300000%16:12
24Scott MayfieldObránce000-1010140-19:08
28Alexander RomanovObránce000-1240310-21:38
29Jonathan DrouinLevé křídlo000+101000071%15:19
32Kyle MacLeanCentr0000012100100%09:28
51Emil HeinemanLevé křídlo000-1030100-14:24
53Casey CizikasCentr000001200050%08:45
64Calum RitchieCentr000001002025%13:56
77Tony DeangeloObránce000-1231010-18:43

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
5Denton MateychukObránce101+1030100-13:01
11Miles WoodLevé křídlo101+1011000-12:01
19Adam FantilliCentr011+100112050%16:32
23Sean MonahanCentr011001001031%17:18
38Boone JennerCentr011+101200033%15:53
86Kirill MarchenkoPravé křídlo011+1021140-17:44
2Jake ChristiansenObránce0000000000-10:40
3Charlie CoyleCentr000-100230027%19:14
4Cole SillingerCentr000-101011250%18:23
8Zach WerenskiObránce000+1020111-27:06
9Ivan ProvorovObránce000-1010020-24:20
10Dmitri VoronkovLevé křídlo0000224020-16:33
15Dante FabbroObránce000+1020200-16:43
21Isac LundestromCentr000-100000040%10:45
24Mathieu OlivierPravé křídlo000-1019100-17:18
27Zachary Aston-ReeseCentr00000131200%09:08
78Damon SeversonObránce000-2213141-23:43
91Kent JohnsonCentr00000300000%12:06

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Matthew Schaefer
Matthew Schaefer
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: 0
Simon Holmstrom
Simon Holmstrom
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0
Elvis Merzlikins
Elvis Merzlikins
Zákroky: 36
Saves: 92.31%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jean Hebert
#15 - Jean Hebert
Mitch Dunning
#43 - Mitch Dunning
Andrew Smith
#51 - Andrew Smith
Dan Kelly
Dan Kelly

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25970New York Islanders NYI-CBJ Columbus Blue Jackets2997732

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
abonentalexander1986banffckkvvlkdakandarth0banefrancoa
funesganco1gasstgolohiguaincharlica62
ignac75jabkinjarynjohnnyjonathan_cheechoojuventus1kerry
machymtlpetterson76silvia7spalinithajskemenuvendo84
vojmut

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
batmanvcfdilitjindrich73kopy5000maly.petkopackova.ivetpargy8
petepispet

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
ctibor88davidprochazkadpflyers66hojanignacmatys1979m.beranek

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986banffbatmanvcfctibor88jabkinjonathan_cheechoovendo84

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkdakandarth0banedilitflyers66francoa
funesganco1gassthiguainhojancharlica62
ignacjuventus1kerrykopy5000machymaly.petkomatys1979
m.beranekmtlpackova.ivetpargy8petepetterson76pispet
silvia7spalinithajskemenuvojmut

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1584222
OTTOTT - NYINYI22321311
TBLTBL - SEASEA2340915
FLAFLA - VANVAN2610222
NJDNJD - NYRNYR84151212
DETDET - PHIPHI1584717
CHICHI - WPGWPG6615420
NSHNSH - SJSSJS7128617
MINMIN - STLSTL1566149
EDMEDM - UTAUTA2043221
VGKVGK - CGYCGY2700222

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]