Detroit Red Wings - Calgary Flames (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. zápas 1. kola play off 2006/07)


Začátek zápasu: 13. 04. 2007 v 01:00 SEČ
Joe Louis Arena
(diváků: 19204)
4 DET

CGY 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
DET220
CGY001
Po třetinách2:04:04:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
DET112114
CGY758
Po třetinách11:732:1246:20

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
DET341/73729191410
CGY341/53627857

Přehled gólů

1. třetina
04:51DET1:0Stř. příklepemG: Valtteri FilppulaA: Johan FranzenA: Brett Lebda
08:36DET2:0Stř. golfemPPG: Nicklas LidstromA: Jiri Hudler czeA: Robert Lang cze
2. třetina
06:56DET3:0BekhendG: Pavel DatsyukA: Tomas HolmstromA: Mathieu Schneider
09:57DET4:0Stř. golfemG: Mathieu SchneiderA: Pavel DatsyukA: Nicklas Lidstrom
3. třetina
14:55CGY4:1Teč, DorážkaPPG: Alex TanguayA: Daymond LangkowA: Kristian Huselius

Přehled vyloučení

1. třetina
01:26CGY2 minKristian HuseliusSekání (Robert Lang cze)
06:49CGY2 minAlex TanguayDržení (Danny Markov)
11:08DET2 minPavel DatsyukSekání (Rhett Warrener)
15:14CGY2 minCraig ConroyDržení (Valtteri Filppula)
16:34DET2 minMikael SamuelssonPodražení (Matthew Lombardi)
2. třetina
04:04CGY2 minBrad StuartHrubost (Tomas Holmstrom)
04:04DET2 minTomas HolmstromHrubost (Brad Stuart)
07:53CGY2 minWayne PrimeauKrosček (Johan Franzen)
11:03CGY2 minRoman Hamrlik czeHrubost (Kris Draper)
11:03DET2 minKris DraperHrubost (Roman Hamrlik cze)
13:08DET2 minHenrik ZetterbergDržení (Kristian Huselius)
19:09CGY2 minAndrei ZyuzinDržení (Valtteri Filppula)
3. třetina
09:16CGY2 minJarome IginlaHrubost (Henrik Zetterberg)
09:16CGY2 minDion PhaneufHrubost (Henrik Zetterberg)
12:03CGY2 minWayne PrimeauKrosček (Robert Lang cze)
12:03DET2 minMathieu SchneiderHrubost (Wayne Primeau)
14:00DET2 minDanny MarkovHákování (Dion Phaneuf)
18:36CGY10 minByron RitchieOsobní trest (Dan Cleary)
18:36CGY2 minBrad StuartHrubost (Dan Cleary)
18:36DET2 minDan Cleary (Miikka Kiprusoff)
18:36DET2 minDan ClearyHrubost (Brad Stuart)
18:36DET10 minDan ClearyOsobní trest (Byron Ritchie)
19:16CGY2 minJarome IginlaKrosček (Chris Chelios)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
DET39Dominik Hasek cze (výhra)10 - 107 - 72 - 319 - 2095.00%059:37
CGY34Miikka Kiprusoff (prohra)30 - 331 - 111 - 1242 - 4691.30%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#DET Detroit Red WingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
5Nicklas LidstromObránce112+1040121-27:58
13Pavel DatsyukCentr112+224200659%21:28
23Mathieu SchneiderObránce112+2264002-23:03
51Valtteri FilppulaCentr101+101101067%08:20
20Robert Lang czeCentr011001201620%15:02
22Brett LebdaObránce011+2001100-16:16
26Jiri Hudler czeCentr011+1013110-09:15
93Johan FranzenPravé křídlo011+1042012100%15:58
96Tomas HolmstromLevé křídlo011+2230000-16:43
3Andreas LiljaObránce000+1005210-12:53
11Dan ClearyPravé křídlo00001472100100%12:02
17Kyle CalderLevé křídlo0000041100100%11:42
18Kirk MaltbyLevé křídlo0000003211-10:22
24Chris CheliosObránce0000022020-15:29
33Kris DraperCentr000021010067%15:06
37Mikael SamuelssonPravé křídlo0000240031-15:25
40Henrik ZetterbergLevé křídlo000+22450100%19:51
95Danny MarkovObránce0000204000-19:23

#CGY Calgary FlamesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
40Alex TanguayLevé křídlo1010221000-17:57
20Kristian HuseliusLevé křídlo0110220031-14:13
22Daymond LangkowCentr011-102100033%17:04
3Dion PhaneufObránce0000222100-23:32
4Roman Hamrlik czeObránce000-1222311-24:56
6Brad StuartObránce000-2425001-24:27
7Andrei ZyuzinObránce000-1211002-13:25
10Tony AmontePravé křídlo0000001000-08:25
11Stephane YelleCentr000-103100063%12:41
12Jarome IginlaPravé křídlo0000405000-18:54
15Byron RitchieCentr00001002100-04:41
18Matthew LombardiCentr000-101310033%15:58
19Wayne PrimeauCentr000-240300057%13:48
21David HaleObránce0000003100-10:13
24Craig ConroyCentr000022201140%16:37
26Marcus NilsonLevé křídlo000-2012000-11:35
44Rhett WarrenerObránce000-2001001-21:20
58David MossPravé křídlo000-2001001-09:05

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nicklas Lidstrom
Nicklas Lidstrom
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +1
Pavel Datsyuk
Pavel Datsyuk
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +2
Mathieu Schneider
Mathieu Schneider
G: 1, A: 1, P: 2
S: 6, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dave Jackson
#8 - Dave Jackson
Michael McGeough
Michael McGeough
Greg Devorski
#54 - Greg Devorski
Thor Nelson
#80 - Thor Nelson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS1940415
NJDNJD - COLCOL2219415
NYINYI - ANAANA7124145
WSHWSH - LAKLAK2012514
CBJCBJ - TORTOR9104613
STLSTL - WPGWPG10103811
DALDAL - BOSBOS1283811
EDMEDM - MINMIN995415
SEASEA - DETDET2201514
VANVAN - CARCAR1220415
VGKVGK - TBLTBL1661514

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]