Calgary Flames - Seattle Kraken (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 09. 02. 2025 v 04:00 SEČ
  CGY SEA  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 02. 2025 04:00Calgary FlamesCGY-SEASeattle Kraken2:3pPreviewReviewVideo
07. 02. 2025 03:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
05. 02. 2025 03:00Calgary FlamesCGY-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo
03. 02. 2025 03:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
02. 02. 2025 04:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 02. 2025 04:00Calgary FlamesCGY-SEASeattle Kraken2:3pPreviewReviewVideo
07. 02. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-TORToronto Maple Leafs1:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-DETDetroit Red Wings4:5sPreviewReviewVideo
03. 02. 2025 03:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 02. 2025 03:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames2:1pPreviewReviewVideo
05. 03. 2024 03:30Calgary FlamesCGY-SEASeattle Kraken2:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2023 03:30Calgary FlamesCGY-SEASeattle Kraken1:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames3:4pPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 02:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames3:6PreviewReviewVideo
28. 01. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
29. 12. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2022 02:00Calgary FlamesCGY-SEASeattle Kraken4:5PreviewReviewVideo
13. 04. 2022 03:00Calgary FlamesCGY-SEASeattle Kraken5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames542621759146:1626-70-029-2516-10-310-11-45-52L
SEA Seattle Kraken562329450166:1814-40-024-3213-14-410-15-04-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames29161033585:803-30-015-144-63L
SEA Seattle Kraken31131443088:912-40-015-164-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames25101142461:823-40-014-116-41W
SEA Seattle Kraken25101502078:902-00-09-163-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25264Calgary Flames CGY-SEA Seattle Kraken3063824

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentalexander1986aveomarctibor88darth0banedilitemmett
exxefrancoafunesganco1glumgolohojan
charlica62ignacignac75inanajabkinjuventus1
kasatonakerrylabushmaly.petkom.beranekpackova.ivetpispet
silvia7spalini

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
jarynkopy5000machampmatys1979mtl17jaja

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken (-1)
banffflyers66thajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
banffdarth0banefrancoajabkinlabushmatys1979mtl
pispet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986aveomarctibor88dilitemmettflyers66
funesganco1glumhojancharlica62ignac
inanajuventus1kerrymachampmaly.petkom.beranekpackova.ivet
silvia7spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]