Edmonton Oilers - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 18. 03. 2007 v 01:00 SEČ
  EDM STL  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2007 01:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
16. 03. 2007 02:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2007 17:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers5:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2007 01:00San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo
09. 03. 2007 18:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2007 01:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
15. 03. 2007 17:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
13. 03. 2007 02:30Calgary FlamesCGY-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo
11. 03. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-MTLMontreal Canadiens3:4PreviewReviewVideo
09. 03. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues6:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 20:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers5:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2006 01:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
12. 02. 2006 22:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues4:5sPreviewReviewVideo
05. 11. 2005 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers713041660178:2123-62-342-2918-18-212-23-41-99L
STL St. Louis Blues7029411258185:2158-125-636-3417-20-312-21-94-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers361818236106:1101-21-118-184-65L
STL St. Louis Blues371720334100:1094-32-119-186-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers35122342472:1022-41-224-112-84L
STL St. Louis Blues33122192485:1064-93-517-164-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2820422
TORTOR - NYRNYR9173817
OTTOTT - SJSSJS2136518
NJDNJD - ANAANA2640914
PITPIT - FLAFLA6915914
NYINYI - LAKLAK16113197
STLSTL - VGKVGK4223322
DALDAL - WPGWPG2343187
CGYCGY - MINMIN35211312
EDMEDM - CARCAR8166323
SEASEA - UTAUTA51013419
VANVAN - DETDET2073420

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]