Florida Panthers - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(6. zápas 1. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 29. 04. 2023 v 01:30 SEČ
  FLA BOS  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 04. 2023 01:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins7:5PreviewReviewVideo
27. 04. 2023 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 21:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
22. 04. 2023 01:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
20. 04. 2023 01:30Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 04. 2023 01:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins7:5PreviewReviewVideo
27. 04. 2023 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 21:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
22. 04. 2023 01:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
20. 04. 2023 01:30Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 04. 2023 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 21:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
22. 04. 2023 01:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
20. 04. 2023 01:30Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo
18. 04. 2023 01:30Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:1PreviewReviewVideo
29. 01. 2023 00:00Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
20. 12. 2022 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers7:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2022 01:00Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2022 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers5:3PreviewReviewVideo
27. 04. 2022 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins5311719:150-10-01-41-1-12-0-03-21L
FLA Florida Panthers5230415:191-00-01-40-2-02-1-02-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins311139:110-10-01-21-22L
FLA Florida Panthers202004:100-00-00-20-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers3210411:91-00-01-22-12W
BOS Boston Bruins2200410:40-00-00-22-02W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins5311719:150-10-01-41-1-12-0-03-21L
FLA Florida Panthers5230415:191-00-01-40-2-02-1-02-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins311139:110-10-01-21-22L
FLA Florida Panthers202004:100-00-00-20-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers3210411:91-00-01-22-12W
BOS Boston Bruins2200410:40-00-00-22-02W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins8265125135305:17711-54-338-4434-4-331-8-29-18W
FLA Florida Panthers824232892290:2736-82-120-6223-13-519-19-36-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins41344371145:746-32-222-198-24W
FLA Florida Panthers412313551153:1253-50-111-305-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins41318264160:1035-22-116-258-28W
FLA Florida Panthers411919341137:1483-32-09-327-34W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22927Florida Panthers FLA-BOS Boston Bruins3620422

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
exxefrancoakrab88

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkfunesica62m.beranekpetrssonsilvia7

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentamadore77dindaercis89flyers66ganco1glum
golohiguainhojancharlignac75juventus1kerry
lacroixmatys1979mtlpetrzelthajskemenutwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkfunesica62matys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dindaercis89exxeflyers66francoa
ganco1glumhiguainhojancharljuventus1kerry
krab88m.beranekmtlpetrssonpetrzelsilvia7thajskemenu
twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]