Los Angeles Kings - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 17. 02. 2007 v 18:30 SEČ
  LAK ANA  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
14. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
09. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings3:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
16. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks4:5pPreviewReviewVideo
14. 02. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks2:0PreviewReviewVideo
10. 02. 2007 21:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks1:0PreviewReviewVideo
07. 02. 2007 18:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 12. 2006 02:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2006 00:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
06. 10. 2006 18:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 00:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 18:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo
30. 01. 2006 18:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
28. 01. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:6PreviewReviewVideo
23. 01. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
09. 01. 2006 18:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks583424868187:1495-82-630-2818-10-516-14-34-61W
LAK Los Angeles Kings591940938164:2053-92-428-3111-19-78-21-23-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks281810536100:711-50-414-146-41L
LAK Los Angeles Kings30111972279:912-72-317-133-75L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks30161433287:784-32-216-143-71W
LAK Los Angeles Kings2982121685:1141-20-111-183-71L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-CARCAR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2712917
MTLMTL - BUFBUF18102719
DETDET - SJSSJS414121117
PHIPHI - OTTOTT7718169
CBJCBJ - NYRNYR125131016
CHICHI - DALDAL5224719
NSHNSH - STLSTL15971313
LAKLAK - BOSBOS51114619
UTAUTA - EDMEDM1758423
VGKVGK - PITPIT2731225
MINMIN - CBJCBJ20011
CGYCGY - CARCAR00202

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]