Boston Bruins - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 30. 11. 2022 v 01:00 SEČ
  BOS TBL  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2022 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2022 19:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo
24. 11. 2022 01:00Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
22. 11. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2022 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning5:6pPreviewReviewVideo
26. 11. 2022 02:00Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
22. 11. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-TBLTampa Bay Lightning2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
25. 03. 2022 00:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo
05. 12. 2021 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning2:3pPreviewReviewVideo
01. 09. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
29. 08. 2020 18:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo
27. 08. 2020 02:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning1:7PreviewReviewVideo
26. 08. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
24. 08. 2020 02:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins2118303685:474-01-09-1212-0-06-3-08-21W
TBL Tampa Bay Lightning2113712775:684-10-16-157-3-16-4-07-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins1212002449:203-01-06-610-012W
TBL Tampa Bay Lightning117311544:341-10-13-87-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning106401231:343-00-03-76-42W
BOS Boston Bruins96301236:271-00-03-66-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21931Boston Bruins BOS-TBL Tampa Bay Lightning2535721

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
alexander1986amadore77ckkvvlkdilitdindaemmettexxe
flyers66higuainhojanica62ignac75jarynjuventus1
krab88matys1979m.beranekmtlpackova.ivetpetepetrsson
petterson76silvia7twisterzizam

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
jindrich73maly.petkoondon

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
francoakerrylumumibdevilsmilda18

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dindaexxefrancoam.beranekmilda18petrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
amadore77ckkvvlkdilitemmettflyers66higuainhojan
charlica62juventus1kerrykrab88lumumaly.petko
matys1979mtlondonpackova.ivetpetterson76twisterzizam

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-WPGWPG19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-MINMIN21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-UTAUTA22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-EDMEDM00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)14:56
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920019
VANVAN - TORTOR3216316
DALDAL - CBJCBJ2010613
COLCOL - CGYCGY2100118
CARCAR - WPGWPG1711611
WSHWSH - MINMIN674106
PHIPHI - UTAUTA48588

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]