Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 02. 2007 v 01:00 SEČ
  CBJ PHX  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHXPhoenix Coyotes0:3PreviewReviewVideo
03. 02. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets6:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
30. 01. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets2:3sPreviewReviewVideo
28. 01. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHXPhoenix Coyotes0:3PreviewReviewVideo
04. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo
02. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-PITPittsburgh Penguins2:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
10. 10. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHXPhoenix Coyotes5:1PreviewReviewVideo
22. 03. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHXPhoenix Coyotes2:5PreviewReviewVideo
10. 03. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHXPhoenix Coyotes5:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2006 02:00Phoenix CoyotesPHX-CBJColumbus Blue Jackets2:5PreviewReviewVideo
21. 11. 2005 02:00Phoenix CoyotesPHX-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes532429248144:1806-25-124-2913-13-111-16-14-61L
CBJ Columbus Blue Jackets532132542133:1664-52-328-2512-13-39-19-25-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes26131312678:813-13-013-134-61L
CBJ Columbus Blue Jackets25121332475:802-31-212-137-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes27111612266:993-12-111-167-31L
CBJ Columbus Blue Jackets2891921858:862-21-116-123-72L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]