Nashville Predators - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. zápas 1. kola play off 2020/21)


Začátek zápasu: 23. 05. 2021 v 20:30 SEČ
  NSH CAR  
První domácí utkání hráči ve žlutých dresech zvládli a snížili stav série. Povede se jim vyhrát i druhé domácí utkání, což by znamenalo vyrovnaný stav série a též další utkání na půdě Nashvillu?

NSH Z tábora Predators

- Mezi třemi tyčemi držák Saros
- Arvidsson a Olivier mimo
- V šestce obránců stále kvůli konkurenci nefigurují Gudbransson či Fabbro

CAR Z tábora Hurricanes

- Účast Slavina i Paquetta v zápase číslo 4 je vyloučena
- V brance beze změny, Nedeljkovic bude hájit svatyni

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 05. 2021 20:30Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
22. 05. 2021 01:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:4pPreviewReviewVideo
20. 05. 2021 02:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
18. 05. 2021 02:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 05. 2021 20:30Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
22. 05. 2021 01:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:4pPreviewReviewVideo
20. 05. 2021 02:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
18. 05. 2021 02:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 05. 2021 01:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:4pPreviewReviewVideo
20. 05. 2021 02:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
18. 05. 2021 02:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:0PreviewReviewVideo
09. 05. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes3:1PreviewReviewVideo
18. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
16. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
03. 03. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes3201512:70-10-01-22-0-00-0-12-11L
NSH Nashville Predators312027:121-00-01-21-0-00-2-01-21W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes220048:20-00-01-12-02W
NSH Nashville Predators110025:41-00-00-11-01W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes100114:50-10-00-10-11L
NSH Nashville Predators202002:80-00-01-10-22L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes3201512:70-10-01-22-0-00-0-12-11L
NSH Nashville Predators312027:121-00-01-21-0-00-2-01-21W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes220048:20-00-01-12-02W
NSH Nashville Predators110025:41-00-00-11-01W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes100114:50-10-00-10-11L
NSH Nashville Predators202002:80-00-01-10-22L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes563612880179:1369-84-227-2920-3-516-9-35-53L
NSH Nashville Predators563123264156:15410-25-031-2518-10-013-13-27-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2820354595:584-51-215-137-31L
NSH Nashville Predators28181003683:685-02-017-118-23W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2816933584:785-33-012-164-62L
NSH Nashville Predators28131322873:865-23-014-146-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20119Nashville Predators NSH-CAR Carolina Hurricanes00522

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
forward01francoagolokerrynuovacchinni

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
forward01nuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
francoakerry

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]