Washington Capitals - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 23. 01. 2021 v 01:00 SEČ
  WSH BUF  
Potřetí v sezoně proti sobě stanou Washington a Buffalo. První dva zápasy ovládli Capitals. Ti se ale dnes budou muset obejít bez své ruské čtveřice Kuznetsova, Ovechkina, Samsonova a Orlova. Všem vyšel pozitivní test. Dokáží Sabres oslabení soupeře využít?

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2021 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo
20. 01. 2021 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals5:4pPreviewReviewVideo
17. 01. 2021 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals4:3sPreviewReviewVideo
16. 01. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2021 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo
20. 01. 2021 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres3:0PreviewReviewVideo
19. 01. 2021 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres1:6PreviewReviewVideo
16. 01. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:6PreviewReviewVideo
10. 03. 2020 00:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo
02. 11. 2019 00:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2019 19:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:1PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 21:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals4202615:140-20-11-30-0-02-0-22-22L
BUF Buffalo Sabres4130211:120-00-02-20-2-01-1-01-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-00
BUF Buffalo Sabres202005:80-00-01-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals4202615:140-20-11-32-22L
BUF Buffalo Sabres211026:40-00-01-11-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19291Washington Capitals WSH-BUF Buffalo Sabres28512727

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
abonentamadore77aveomarckkvvlkdilitdumasemmett
francoahojanhromecharlica62inanajaryn
jetsjoe33juventus1keffykerrykorilukin
maly.petkomoognuovacchinniorryonespetrssonstanleyvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
desspiignac75jakubsichtakrab88packova.ivet

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
dwarfflyers66forward01funesgolojurcamatys1979
m.beranekmtlpeterexxarussilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
hromejakubsichtajurcakrab88m.beranekpackova.ivetsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dilitdumasdwarfemmettforward01
francoafuneshojancharlica62jetsjuventus1
kerrykorimaly.petkomatys1979moogmtlnuovacchinni
orryonespetepetrssonrexxarusstanleyvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]